Salı, 04 Mayıs 2021 15:39

ODA TV Çarpıtma Haberine Yönelik Basın Açıklaması

Yazan
Öğeyi Oyla
(9 oy)

Yüce Türk Milleti!

Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği-ASSAM Ülkemiz ve Müslüman coğrafyası için birlik ve beraberliğe gidecek zorlu yolda taşları ilmek ilmek döşeyerek çalışmalarına devam etmektedir.

Bu vesile ile ASSAM’ın ortaya koyduğu faaliyetlerini karalamak isteyen, batılı emperyalist sistemin ekmeğine yağ sürmek isteyen karanlık odakların hedefinde olduğu bir gerçektir.

Geçtiğimiz günlerde Ülkemizin ve Dünyanın mustarip olduğu Covid-19 hastalığına duçar olan başkan yardımcımız Sn. Gürcan Onat Bey hastalığın şiddeti ile ruh haline yansıyan duygularını kamuoyu ile paylaşmak ve yüce milletimize hastalığın ciddiyetini anlatabilmek için şahsi sosyal medya hesabından bir yazı paylaşmıştır.

Ancak yapmış olduğu paylaşımında anlatılmak istenen ana temayı görmezden gelip yazının içeriğinde yer alan küçük ve ferdi sayılabilecek bir meseleyi manşetlere taşıyarak ASSAM ve ASSAM misyonunu karalama girişiminde bulunan ODA TV yeni bir karalama kampanyasına tevessül etmiştir.

Pandemi sürecinin başladığı ilk günden beri dünyaya ve ülkemize örnek bir mücadele örneği sergileyen Sağlık Bakanlığımızın ve sağlık çalışanlarının sanki ASSAM’ın hedefindeymiş gibi gösterilmesi en hafif tabiri ile kasıtlı ve art niyetli bir eylemdir.

ASSAM Sağlık Bakanımız Sn. Dr. Fahrettin Koca başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın ortaya koydukları özverili çalışmanın bilincinde olup her ortamda ortaya konulan bu başarıdan sitayişle bahsetmekte ve gurur duymaktadır.

ODA TV’nin manşetten duyurduğu haber kesinlikle ASSAM görüşlerini yansıtmamaktadır.

ODA TV’yi bu haberden ötürü Yüce Milletimizden ve ASSAM camiasından özür dilemeye davet ediyoruz.

Sağlık Bakanlığımızın dünyaya örnek teşkil eden özverili ve örnek çalışmalarından dolayı bir kez daha takdir ediyor, tebrik ediyoruz. ASSAM ve ASSAM camiası Sağlık bakanlığımızın her daim yanında olmaya devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

 

ASSAM Yönetim Kurulu

 

 

 

Son Düzenlenme Salı, 04 Mayıs 2021 15:47
Yorum eklemek için giriş yapın