• إعلان مؤتمر أصّام الدولي الخامس للوحدة الإسلامية

  إعلان مؤتمر أصّام الدولي الخامس للوحدة الإسلامية

  هدف مؤتمرات أصّام الدولية للوحدة الإسلامية: هو اتخاذ قرارات على أرضية أكاديمية وسياسية فيما يتعلق بالمشاكل الحالية في السياسة العالمية، ولا سيما في جغرافيا الدول الإسلامية، وتشكيل المؤسسات اللازمة لتجمع الدول الإسلامية تحت إرادة واحدة والتشريعات اللازمة لهذه المؤسسات وعرض الوضع على العالم الإسلامي وصناع القرار.

  للمتابعة انقر
 • Filistin’in de Ordusu Olmalıdır!

  Filistin’in de Ordusu Olmalıdır!

  1946’dan beri aymazlık ve terörist girişimlerle Mescid-i Aksa başta olmak üzere Filistin topraklarını işgal eden İsrail’in işgalci girişimine dur demenin vakti gelmiştir ve geçmektedir. Çünkü İsrail açıkça, “İhtiyaç duyduğumuzda askerî harekât yaparız! Bize de kimse karışamaz ve İsrail'i kimse engelleyemez!” demektedir.

  للمتابعة انقر
 • ODA TV Çarpıtma Haberine Yönelik Basın Açıklaması

  ODA TV Çarpıtma Haberine Yönelik Basın Açıklaması

  Yüce Türk Milleti! Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği-ASSAM Ülkemiz ve Müslüman coğrafyası için birlik ve beraberliğe gidecek zorlu yolda taşları ilmek ilmek döşeyerek çalışmalarına devam etmektedir. Bu vesile ile ASSAM’ın ortaya koyduğu faaliyetlerini karalamak isteyen, batılı emperyalist sistemin ekmeğine yağ sürmek isteyen karanlık odakların hedefinde olduğu bir gerçektir.

  للمتابعة انقر
 • Bahr-i Sefid Meselesi: Doğu Akdeniz Meselesine Güncel Bir Bakış

  Bahr-i Sefid Meselesi: Doğu Akdeniz Meselesine Güncel Bir Bakış

  ASSAM Başkan Yardımcısı Ersan ERGÜR tarafından kaleme alınan "Bahr-i Sefid Meselesi: Doğu Akdeniz Meselesine Güncel Bir Bakış" kitabı ASSAM yayınlarından çıkmıştır.

  للمتابعة انقر
 • ASDER-ASSAM Seminerleri: “Türkiye Faiz ve Döviz Sarmalından Nasıl Kurtulur?”-Yiğit BULUT

  ASDER-ASSAM Seminerleri: “Türkiye Faiz ve Döviz Sarmalından Nasıl Kurtulur?”-Yiğit BULUT

  ASDER-ASSAM Seminerleri kapsamında Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sn. Yiğit BULUT'un konuşmacı olarak teşrif ettiği “Türkiye Faiz ve Döviz Sarmalından Nasıl Kurtulur?” konulu e-semineri, ZOOM üzerinden ASSAM Başkan Yardımcısı Sn. Ersan ERGÜR’ün moderatörlüğünde icra edilmiştir.

  للمتابعة انقر
 • İstanbul Sözleşmesine ASSAM Reddiyesi Ve Feshine Destek Beyannamesi

  İstanbul Sözleşmesine ASSAM Reddiyesi Ve Feshine Destek Beyannamesi

  Avrupa Birliğine giriş çalışmaları kapsamında AB uyum paketi kapsamında dünya genelinde var olan ve ülkemizde de maalesef yaşanmakta olan kadına karşı şiddetin önlenebilmesi için 2011'de İstanbul’da yapılan AB ülkeleri toplantısı sonrasında İstanbul Sözleşmesi adı altında bir sözleşme imzalanmış ve buna dayanarak 2012'de de 6284 Sayılı Kanun olan “Ailenin Korunması ve Şiddetin Önlenmesi”ne yönelik kanun çıkarılmıştır.

  للمتابعة انقر
 • Bir Yılmaz Özdil Klasiği

  Bir Yılmaz Özdil Klasiği

  Doğru olması umurunda mı?/ Nasıl olsa yazdıklarına inanan okurları var!/ Yılmaz Özdil her zamanki gibi döktürmüş./ Hedef şaşırtmada üzerine yoktur./ Ne pahasına olursa olsun Erdoğan gitsin demiyor mu?/Özdil’e göre Erdoğan karşıtlığı noktasında herkes düşüncelerini ifade etmektedir./ Nereden çıkardınız darbe çağrısını?/ Darbecileri savunabilirsin, hatta evine alabilirsin./ Daha ilerisi yatağını yan yana serebilirsin.

  للمتابعة انقر
 • Laiklik ve Demokrasinin Gölgesinde İslam Düşmanlığı

  Laiklik ve Demokrasinin Gölgesinde İslam Düşmanlığı

  1990 yılında Kara Harp Okulundan mezun olduktan sonra, modern dünyada modern bilimi savunan bir kuvvet komutanı “Atatürk Kimdir?” adlı bir metin yayınlatmıştı. Gittiği her denetlemede er ve erbaşından tutun tabur komutanına kadar tüm personele söyle bakayım “Atatürk kimdir?” diye sorardı.

  للمتابعة انقر
 • 104 Emekli Ahmak Mı?

  104 Emekli Ahmak Mı?

  Yine bir gece yarısı bildirisi. Yine darbe hevesi, yine darbe heveslileri...Bitmedi güzel ülkemin güzel insanlarının kutlu yürüyüşlerinde destek yerine köstek olmaya çalışanları, ayaklarına pranga vurmak isteyenleri...Bitmedi güzel ülkemin ahmakları, hainleri, dangalakları...

  للمتابعة انقر
لماذا أصّام
لماذا أصّام
مؤتمرات أصّام الدولية للوحدة الإسلامية
مؤتمرات أصّام الدولية للوحدة الإسلامية
مجلة أصّام الدولية المحمكة
مجلة أصّام الدولية المحمكة
أنشطتنا
أنشطتنا
Basın Duyurusu
بيان صحفي
 غاية أصّام
غاية أصّام
 مجلة آسريقيا الدفاعية
مجلة آسريقيا الدفاعية
الأخبار
الأخبار
 خطاب السيد رئيس مجلس الإدارة عدنان تانريفيردي في المؤتمر الأخير
خطاب السيد رئيس مجلس الإدارة عدنان تانريفيردي في المؤتمر الأخير
خاص فلسطين
خاص فلسطين
المؤلفون
المؤلفون
دراسات البلدان الإسلامية
دراسات البلدان الإسلامية